Kontaktirajte nas

09:00 ili popodne 17:00 h. (predavanja svaki dan kombinirate kako želite)

Što je sve potrebno za upis u Autoškolu CLASSIC-R?

  1. Potrebno je od odabranog liječnika opće prakse dobiti potvrdu za pristupanje liječničkom pregledu za B kategoriju.
  2. S navedenom potvrdom otići na liječnički pregled u odabranu instituciju medicine rada gdje se i radi pregled te s dobivenim uvjerenjem doći u ured autoškole Classic-R, Vukovarska 148/III kat (zgrada Belvedere)
  3. Dolaskom u autoškolu Classic-R predajete uvjerenje iz medicine rada, ispunjavate upisni obrazac kojeg ćete dobiti u uredu. Za maloljetnog kandidata potreban je dolazak i njegovog zakonskog skrbnika.
  4. Nakon upisa, pratiti odabrani datum početka tečaja i doći u željeno vrijeme.                                                                                                       (termine predavanja je moguće kombinirati, ovisno o obavezama, željama ili nastavi u školi/ fakultetu)

Za upis u autoškolu potrebno je liječničko uvjerenje!                                                                                                                                                            Slobodno nas nazovite na broj 095/234-9000 ili 021/276-444 da Vas uputimo kako da dođete do liječničkog uvjerenja….

Autoškola Classic-R je uvijek korak ispred i baš zato je moguće
do vozačke dozvole doći u najkraćem roku!

Zbog velike potražnje na proteklom upisnom roku Autoškola Classic-R  upisuje novi tečaj 28.01.2020.

Prijave su u tijeku. Osigurajte svoje mjesto online prijavom na Link

Predavanje iz prometnih pravila počinje ujutro u 09:00 ili popodne 17:00. Predavanja uvijek možete kombinirati u skladu vaših obaveza (ujutro/popodne) svaki dan drugačije kako vama paše.

Autoškola Classic-r je otvorena svakim radnim danom od 08:30 do 20:00 h, a upis je moguće obaviti radnim danom ali i na sam dan početka tečaja, prije samih predavanja.                                                                                                 Upisi su u tijeku, zato požuri!

Vidimo se u autoškoli Classic-R na adresi Vukovarska 148/III kat ( zgrada Belvedere)

S druge strane ako:

Tvoj CV kaže ¨Posjeduje vozačku B kategorije¨, ali ti si sve zaboravio/la ili imaš strah od velikih prometnica i gužve?
Zapravo imaš vozačku, ali ne voziš najbolje? Onda trebaš kondicijske sate vožnje!

Naši instruktori uvijek su dostupni da se s vama se provozaju po gradu,  malo obnove znanje oko prometnih pravila i što je najvažnije da maknu strah od vožnje u velikom gradu….
Za sve u životu potrebno je malo prakse, a nekad i malo više. Zato ne gubi vrijeme i nazovi.

Za više informacija nazovi nas na broj telefona 095/234-9000 ili 021/276-444, odabrat ćemo instruktora i rutu za vožnju.

#vozački #autoškola #Split #najpovoljnija#autoškola

Novi tečaj 28.01.2020 – Upisi u tijeku!